27/5/2011

27. května 2011 v 18:55 | Ella |  Diary
Občas už si připadám jako blázen, poslední článek v březnu apředtím dlouho, dlouho nic a to sem si já bláhová říkala, že sem už opravdu budu chodit a dávat sem pravidelne články. A skutek utek.
Jsem beran a lepší to už se mnou nikdy asi nebude, nic nejsem schopná dotáhnout do konce, myslím že ani jednu soutěž, kterou sem kdy tady na blogu začala sem neudělala do konce, nepamatuju si, že bych někdy vyhlašovala vítěze, nebo dokonce dělala diplomky, nevim.
Celou dobu jsem se tady neukázala teď když nemam ani moc času a ani se mi moc nechce, píšu tady, ale proto že chci zaznamenat všechny tyhle pocity které se ve mě právě dneska vzbudili, chci za pár týdnů, měsíců, možná let otevřít tuhle stránku apřečíst, co jsem cítila.
O tom, že mám ještě jednu sestru jsem se dozveděla docela pozde, i když si skoro vůbec nepamatuju, kdy to bylo, už sem určitě chodila do školy. Poprve jsem ji viděla když mi bylo dvanáct, to bylo v březnu před dvouma rokama, pak jsem viděla ještě ten rok v srpnu. Strávila jsem s ní skoro dva dny a teď si vyčítám, že sem byla trapná, totálně sem se neuměla chvat, mlela sem hovadiny a děla sem ze sebe nekoho kdo jsem nikdy nebyla.
Dneska je mi to líto. Ale to není hlavní, zítra pojede k Helence. Nikdy jsem u ní nebyla, neznam jejího přítele, nevím ani pořádně, kde bydlí. Ted má miminko, Filípka. Máme pro něho nějaký dárky. Na jednu stranu se na ně strašně těším a chtěla bych tam jet, jenže na druhou stranu se bojím. Bojím se možná ještě víc než se těším.
Stojí přede mnou spousta otázek, na který marně hledám odpověd. Mám Radkovi tykat, nebo vykat? Jak se bude chovat táta? Jak se mám já k nim chovat? Jak je mám pozdravit? Mám mluvit, nebo raději jenom poslouchat? Mám ještě Helči psát, nebo je pak překvapíme? Co máme Filípkovi ještě koupit? Mám to napsat Kláře? Co si mám vzít na sebe? Nebudu trapná? Nebudeme otravovat? Nebo zdržovat? Byly by to tisíce otázek...
A odpovědi na ně? Ty přinese zítřek. A a´t to dopadne jakkoliv, nejak to dopadnout musí. A my se musíme snažit aby to dopadlo dobře. Musím nám všem držet palce, ať to všichni zvládneme. :)
Ne, opravdu nebudu spát, sem ze zítřejška na nervy a kdybych v noci usnula, musela bych to považovat za hřích.

Miluju všechny svoje sourozence, ale co mám čekat od holky která sice je moje sestra ale videla sem ji dvakrát v životě?
Co....?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama